NAŠE PONUKA

 • Rozbor PlatonCoin – První česká mince zalistovaná na významné burze – Co si o ní myslíme my?
  Kolem projektu Platon Finance a jejich mince PlatonCoin se v českých luzích a hájích zvedla velká vlna debat. Jedni jej milují a druzí jej nenavídí. Proto jsme se rozhodli podívat se na zoubek tomuto českému projektu a zjistit, jestli doopravdy za něco stojí nebo je to jen další nepotřebná mince. Co je to PlatonCoin? Na […] The post Rozbor PlatonCoin... Read more »
 • 22.10.2018 ICO Glass – Globální systém pro sdílenou likviditu a obchodování s regulovanými tokeny
  Dnes se podíváme na ICO, které je známo pod názvem Glass. To si klade za cíl vytvořit sdílený prostor pro likviditu burz a zároveň chce vytvořit systém, který pomůže burzám vyrovnat se s různorodými druhy regulace. Má tak vzniknout sdružující infrastruktura, která by měla usnadnit obchodování digitálních majetků. Proč je potřeba lepší infrastruktura? Vezmeme si dva příklady. […] The post 22.10.2018 ICO... Read more »
 • 17.10.2018 ICO Thundercore – Decentralizace podpořená centralizovaným systémem
  Dnes se podíváme na projekt, který si vysloužil pozornost jednoho z nejúspěšnějších venture fondů. Thundercore se chystá vytvořit vlastní blockchain, který bude kompatibilní s virtuálním strojem ETH a zároveň bude významně rychlejší díky kombinaci centralizované a decentralizované technologie. Decentralizace je klíč Není na škodu si stále opakovat, že decentralizace je pro kryptoměny naprosto klíčovou vlastností. […] The post 17.10.2018 ICO... Read more »
 • 16.10.2018 ICO Eloncity (ECT) – Budoucnost decentralizované energetiky
  Kryptoměny umožňují chytrou směnu pomocí smart kontraktů, což vytváří naprosto revoluční obchodní koncepty. Jednou z hlavních výhod je fakt, že do procesu obchodu se mohou zapojit i malí výrobci. Eloncity chce docílit revoluce v tom, jak se obchoduje s elektřinou. Elektřina jako vlajková loď kryptoměn Elektřina je základem moderní existence lidstva. Existuje mnoho antiutopických románů, […] The post 16.10.2018 ICO... Read more »
 • 9.10.2018 ICO Mattereum – Smart kontrakty pro reálný svět
  Smart kontrakty jsou revolucí v tom, jak budou vypadat budoucí mezilidské obchodní vztahy. Již dnes vidíme mnoho využití pro tuto technologii. Jenže existují také problémy, které brzdí její přijetí v rámci reálného světa. Jedná se především o problémy legislativní. Zákonodárci totiž nestačí tempu vývoje technologií. Mattereum chce vytvořit smart kontrakt platformu, která bude převádět smart […] The post 9.10.2018 ICO... Read more »
 • 3.10.2018 ICO Jura – Ultra rychlé transakce bez poplatků
  Blockchain stále není připravený na masovou adopci. Alespoň ne všechny měny. Existuje ovšem technologie, která umožňuje zvýšení průchodu transakcí a to opravdu velmi radikálně. Tato technologie je známa jako DAG. ICO Jura volí podobnou cestu jako kryptoměna NANO.  Momentální problém blockchainů Už mnohokrát jsem psal o tom, jakým problémům je nucen blockchain čelit. Hlavním problémem […] The post 3.10.2018 ICO... Read more »
 • 29.9.2018 ICO Tari – Revoluce v prodeji vstupenek a digitálních předmětů
  S představením smart kontraktů se otevřela široká plejáda možností. V podstatě tak vznikly programovatelné smlouvy a tokeny. Tato cesta končí v nedohlednu a nikdo dnes neví, jaké využití může mít v budoucnosti. Je ovšem jasné, že programovatelné majetky na blockchainu budou hitem. Tari se snaží vytvořit systém specificky upravený pro prostor prodejců vstupenek.  Digitální majetky […] The post 29.9.2018 ICO... Read more »
 • 27.9.2018 ICO GAMB (GMB) – Decentralizovaný Amazon na blockchainu
  Jedním z očividných užití decentralizace a blockchainu je vytvoření férového, virtuálního prostoru, kde budou moci obchodníci bezpečně prodávat své zboží. Bude se jednat o globální, nadnárodní tržiště, které bude otevřené úplně všem. Podaří se společnosti Gamb vytvořit konkuerenci pro Amazon? Decentralizovaná vs. centralizovaná tržiště Klasickým případem v tomto sektoru je Amazon. Na tržišti Amazonu totiž […] The post 27.9.2018 ICO... Read more »
 • 24.9.2018 ICO Blockchain.io (BCIO) – Nová evropská burza, která chce přilákat instituce
  Burz není nikdy dost. Tak by se v nadsázce dala charakterizovat momentální situace na trhu s kryptoměnami. Ještě by bylo potřeba doplnit, že kvalitních burz není nikdy dost. Infrastruktura, která bude pomáhat rychlé a bezpečné směně kryptoměn, je neuvěřitelně důležitá. Blockchain.io je nově vznikající evropskou burzou, která chce přilákat i evropské instituce.  Proč potřebujeme další burzy? V […] The post 24.9.2018 ICO... Read more »
 • 20.9.2018 Jupiter Chain (JUPT) – Deloitte vsází na Jupiter Chain
  Jupiter Chain byl zatím jenom malou rybkou ve světě ICO. To se ovšem změnilo v předchozích dnech, kdy oficiálně oznámil spolupráci s jedním z hráčů z „velké čtyřky„. Jupiter a Deloitte společně oznámili, že chtějí vybudovat burzu pro směnu dat. Ta by měla být maximálně uživatelsky příjemná a zároveň přivádí do světa kryptoměn dalšího obrovského hráče. Data […] The post 20.9.2018 Jupiter... Read more »

Nemáme v ponuce projekt, který vás nejvíc zajímá? Rádi se na něj podíváme! Napište nám, o co máte zájem.