Troll's Market

Vítejte poutníci. V této sekci najdete profesionální analýzy a rozbory různých projektů - převážně ICO, STO a jiných druhů mincí.

Ukázkové analýzy

platoncoin analyza

Rozbor PlatonCoin – První česká mince zalistovaná na významné burze – Co si o ní myslíme my?

Kolem projektu Platon Finance a jejich mince PlatonCoin se v českých luzích a hájích zvedla velká vlna debat. Jedni jej milují a druzí jej nenavídí. Proto jsme se rozhodli podívat se na zoubek tomuto českému projektu a zjistit, jestli doopravdy za něco stojí nebo je to jen další nepotřebná mince.

Co je to PlatonCoin?

Na otázku, co je konkrétní mince, se obvykle odpovídá relativně jednoduše. Nicméně to není příklad PlatonCoinu, protože jeho význam je velmi nejasný. Na následujících řádcích se pokusím rozebrat

.
.
.

Celá analýza

glass

Glass – Globální systém pro sdílenou likviditu a obchodování s regulovanými tokeny

ICO Glass si klade za cíl vytvořit sdílený prostor pro likviditu burz a zároveň chce vytvořit systém, který pomůže burzám vyrovnat se s různorodými druhy regulace. Má tak vzniknout sdružující infrastruktura, která by měla usnadnit obchodování digitálních majetků.

Proč je potřeba lepší infrastruktura?

Vezmeme si dva příklady. Nejprve se vrátíme čtyři roky zpět v čase. V roce 2014 nebylo tolik prostoru

.
.
.

Celá analýza

celer_network

Celer Network – Off-chain řešení pro všechny blockchainy

Blockchain technologie naráží na strop svých možností. Stále více projektů zkouší nové přístupy, jak zvýšit průchod transakcí. Jedním z potencionálních řešení je off-chainový přístup. Celer network přichází se systémem, který by měl být aplikovatelný na každý existující blockchain.

Lighting Network

V první řadě je nutné říci, co Celer Network není. Celer není vlastní blockchainem. Projekt má daleko blíže k Lighting Network, který známe od BTC. Pro pochopení tohoto projektu bude nejsnadnější vysvětlit si nejprve, co je to Lighting Network. Problém s BTC je takový, že na hlavním blockchainu se bloky tvoří pomalu. 

.
.
.

Celá analýza

Disclaimer: Na tyto analýzy se vztahuje Copyright společnosti Medial Base s.r.o. Jejich použití a rozšiřování bez zakoupení licence je trestné. Jestli máte zájem o jednu z naších analýz/rozborů, objednejte si jí přes kontaktní formulář.